KONST / Ramar / Tavelram 8192127
nr 819 2127
Tavelram
1800-tal, förgylld, 51x41
Kondition: mindre skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:59:47
500 kr
350 kr
450 kr